fbpx

O nás

Celá myšlenka kanceláře na dálku vznikla během jednoho letního rozhovoru, kdy přišlo na přetřes téma tzv. virtuálních asistentek. Zatímco na jedné straně vzrůstá poptávka po těchto mikroslužbách (už jen proto, že stojí firmu méně než kvalitní interní zaměstnanec), na druhé straně jsme my s našimi zkušenostmi.

Přes 15 let radíme firmám v oblasti účetnictví a organizace eventů. Umíme se poprat s úředním šimlem i nastavením webové šablony. Zastřešit to vše pod jednou značkou se pak už nabídlo samo. Aby to nebylo tak jednotvárné, spojili jsme síly s lidmi zkušenými v jiných oblastech, jimž se náš koncept velmi zamlouval.

A vznikl z toho ucelený systém, který pomáhá firmám a podnikatelům s jejich rozvojem a růstem. My se postaráme o backoffice firmy a manažeři se mohou v klidu starat o svůj obchod.

Náš tým

Katka Sanetrníková

účetnictví, mzdová agenda, webdesign, organizace akcí
V oblasti účetnictví se pohybuji mnoho let a vím, že bez něj nemůže žádná firma existovat. Dále mám zkušenosti v oblasti tvorby webu a event marketingu, kdy jsem roky pracovala jako organizátor mezinárodních konferencí. Nápad propojit toto s dalšími firemními procesy mě prostě nadchl.

Evča Kapounková

copywriting, blogy, korektura textů
Jsem copywriterka, editorka a redaktorka. Sestavím texty, které sednou vašemu podnikání a hlavně zákazníkům, ať už je budete potřebovat na web, blog nebo do newsletteru. Kvalitní obsah prodává. A když se vám do něj nechce, je fajn mít někoho, kdo ho vytvoří za vás :-)

Lucka Vach

právní poradenství, GDPR
Mám ráda ambiciózní projekty a setkávání s lidmi, kteří si plní svůj sen. V našem týmu se zaměříuji na právní poradenství a agendu GDPR. Těším se na naši spolupráci.

Janča Pavlíčková

personální poradenství
Jednotlivými oblastmi personalistiky se zabývám více jak 10 let. Mám zkušenosti s vedením personálního a mzdového oddělení z velké mezinárodní výrobní společnosti. Jelikož jsem byla jeden z prvních zaměstnanců firmy, tak jsem vybudovala celý personální a mzdový systém.